Psycholog

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoją wiedzę i pierwsze doświadczenia uzyskała studiując psychologię ze specjalnością kliniczną. Pani Justyna odbyła praktyki zawodowe w Środowiskowym Domu Samopomocy Fundacji Opieka i Troska, pracując z osobami w kryzysie psychicznym, podczas których wspierała terapeutów, prowadziła warsztaty psychoedukacyjne oraz konsultacje indywidualne z uczestnikami. Ukończyła kursy z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, seksuologii oraz radzenia sobie w kryzysie. Stale podnosi swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i webinarach. 

Przedmiotem zainteresowań Pani Justyny jest głównie psychologia kliniczna, seksuologia oraz psychologia twórczości. 

Swoją pracę opiera przede wszystkim na zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu, bezpieczeństwie, zaangażowaniu i dyskrecji. Do każdej osoby podchodzi w indywidualny sposób, stara się stworzyć atmosferę przyjazną dla każdego oraz z szacunkiem i otwartością patrzę na różnorodność ludzi. Pani Justyna oferuje wsparcie psychologiczne dla osób odczuwających trudności czy chcących poprawić jakość swojego życia.

Prywatnie interesuje się pielęgnacją roślin, procesami twórczymi (głównie w zakresie muzyki rap) oraz kuchnią wegetariańską. 

Justyna Matczak - ZnanyLekarz.pl